پیام تسلیت مهدی روشنفکر به مناسبت درگذشت آیت الله یزدی

پیام تسلیت مهدی روشنفکر به مناسبت درگذشت آیت الله یزدی
آذر 20, 1399

مهدی روشنفکر ، در طی پیامی درگذشت آیت الله یزدی را تسلیت گفت به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، در پیام مهدی روشنفکر آمده است: بسم الله الرّحمن الرّحیم “اِنّا لِلِه و اِنّا اِلیهِ راجعون” رحلت عالمِ مجاهد و پارسا آیت‌‌اللّه یزدی موجب […]

مهدی روشنفکر ، در طی پیامی درگذشت آیت الله یزدی را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، در پیام مهدی روشنفکر آمده است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

“اِنّا لِلِه و اِنّا اِلیهِ راجعون”

رحلت عالمِ مجاهد و پارسا آیت‌‌اللّه یزدی موجب تأثر و تألم گردید.

آیت‌الله یزدی شاگرد برجسته‌ی امام خمینی(ره) و یار باوفای رهبری عزیز بودند که چه در مبارزات قبل از انقلاب و چه در مجاهدت‌های پس از انقلاب هرگز عقب ننشستند و از هیچ کوششی دریغ نکردند و بلاشک از خواص اصیل و بابصیرت بودند.

ایشان خدمات ارزشمندی را به انقلاب عرضه داشتند که حضور و سابقه آن عالم بزرگوار در قوه قضاییه، شواری نگهبان، مجلس خبرگان رهبری ودیگر مسئولیت‌های خطیر، تایید کننده‌ی حضور موثر ایشان در تاریخ پرافتخار انقلاب است. بدون شک خدمات صادقانه ایشان به انقلاب هیچ‌گاه از اذهان ملت قدر‌شناس ایران پاک نخواهد شد.

اینجانب رحلت و فقدان آن اندیشمند بزرگوار و روحانی مبارز را به ملت شریف ایران، جامعه‌ی روحانیت و بیت معزز ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برای آن فقید سعید، علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجز جلیل مسئلت دارم.

مهدی روشنفکر

نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی