اقدام جالب منتخب بویراحمد، دنا و مارگون برای مقابله با کرونا+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری نماینده مردم شهرستان های بویراحمد،د نا و مارگون در مجلس شورای اسلامی،مهدی روشنفکر، منتخب بویراحمد و دنا که در انتخابات دوم اسفند امسال با رأی مردم بویراحمد و دنا راهی بهارستان شده است، در نشست‌های تخصصی با مسوولان بهداشت و درمان استان حرف‌های آن‌ها را شنید و سپس به سهم خود با مکاتباتی که با مراکز صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی داشت کمک‌هایی را برای مقابله با این ویروس از بیرون استان جذب کرد.
روشنفکر همچنین از کارگاه‌های تولیدی که توسط اقشار مختلف راه‌اندازی شده بود بازدید کرد.
منتخب بویراحمد و دنا سپس به فکر راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک افتاد و مکانی را برای این کار تدارک دید و با تهیه امکانات لازم از جمله چرخ خیاطی و همچنین پارچه و سایر ملزومات و با حضور عده‌ای از بانوان، کارگاهی راه‌اندازی کرد.
در فاز اول این کارگاه تولیدی بیش از ۱۵ هزار ماسک تولید و در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد که پارچه‌های انتخاب شده برای ساخت ماسک از باکیفیت‌ترین پارچه‌ها بوده و خیاط‌های مجربی کار دوخت را به صورت رایگان انجام می‌دهند.
کارگاه تولید ماسک توسط مهدی روشنفکر کارگاه وحدت نام گرفت و مدیریت آن را به جوانان ندای وحدت سپرد جوانان ، دانشجویان،فعالان سیاسی،اجتماعی، محیط زیست و بسیج،هنرمندان،بازاریان، دوستان  تا با تولید ماسک در این روزها در فاز اول ماسک مورد نیاز بخش‌های قسمتی از بویراحمد همچون سپیدار و دشت‌روم و کاکان تهیه شود. خدمت ادامه دارد.